Najlepszy prezent na urodziny? Wypożyczenie samochodu

auto do ślubu

Każdy z nas głowi się zawszę co kupić najlepszemu znajomemu na jego święto. Chcemy żeby zawsze było to coś co pokarze mu jak dobrze go znamy i jak bardzo doceniamy jego obecność w naszym życiu. Z tego powodu wiele osób decyduje się na bardzo osobiste prezenty. Skłaniają się ku takim opcjom jak kolaż ze wspólnych zdjęć czy płyta ze wszystkimi filmikami ze wspólnej podróży. Czasami jednak po dobrych paręnastu latach znajomości takie rzeczy już dawno zostały wykorzystane.

Są pewne prezenty, które po prostu niektórych doprowadzą do wielkiej radości

auto prezentŻeby utrzymać nasza passę udanych prezentów urodzinowych musimy być coraz bardziej kreatywni. Moja historia może posłużyć jako przykład. Pierwszy raz w moim życiu szukając prezentu nie poszedłem do centrum handlowego. Ten pomysł był o wiele bardziej złożony i wymagał wielu przygotowań. Od zawsze wiedziałem, że mój przyjaciel pasjonuje się samochodami. Pracuje on jako mechanik samochodowy i od zawsze fascynowały go szybkie i piękne auta. Miał on marzenie aby kiedyś sobie jedno z nich kupić. Oczywiście moje fundusze nie były aż tak duże abym mógł sobie pozwolić na spełnienie jego pragnień ale mogłem dać mu coś innego. Celem mojej podróży w poszukiwaniu prezentu była bowiem wypożyczalnia samochodów, która oferowała wynajem busów i aut. Miałem pomysł aby wybrać jakieś super szybkie nowoczesne auto i pozwolić się mu nim przejechać. Niestety, jak pewnie zdajecie sobie sprawę, wynajem takiego cuda również poro kosztuje, a tania wypożyczalnia samochodów Warszawa ma w swojej ofercie tylko zwykłe osobówki. Z tego właśnie powodu przeniosłem swoje poszukiwania do internetu. Miałem nadzieję, że być może ktoś ogłasza się, że wynajmuje swój samochód na wesele i uda mi się jakoś z nim dogadać. I udało się!

Znalazłem bardzo miłego starszego pana który posiadał niezwykły egzemplarz Porsche 911. Oczywiście trochę mi zajęło przekonanie go aby pozwolił mojemu znajomemu poprowadzić ten samochód ale finalnie mi się udało.