Najlepsze rozwiązania dla małych i dużych domów

Szaf w domu nigdy dość. W ciągu swojego życia gromadzimy nowe rzeczy tj. ubrania, buty, ale także sprzęt do majsterkowania czy wszelkiego typu urządzenia do sprzątania. Przechowywanie ich jest kłopotliwe nie tylko dla małych mieszkań, ale także dla dużych domów. Najlepiej jest jeśli posiadamy system dyskretnych mebli, które są pojemne i mają estetyczny wygląd.

Dyskretne drzwi przesuwnych w szafach na wymiar

szafy przesuwne na wymiar warszawaMeblami, które doskonale nadaje się do przechowywania naszych osobistych rzeczy są szafy przesuwne na wymiar warszawa. Jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chcemy, aby nasze pomieszczenie było przestronne i można je było urządzić w każdym dowolnym stylu. Zastosowanie w tych meblach przesuwnych drzwi daje także komfortowe otwieranie w przypadku niewielkich wnęk i przedpokoi, gdzie nie ma miejsca na standardowe otwieranie drzwi. Poza przedpokojem szafy takie doskonale sprawdzą się w niewielkich sypialniach oraz wielofunkcyjnych salonach. Szafy na wymiar wykonane są na różne sposoby. Mogą być one zbudowane z płyt MDF lub z forniru. Wedle upodobań klienta lakierowane są na wysoki lub średni połysk albo też na mat. Klient ma do wyboru pełną kolorystykę np. biel, czerń, wenge, olcha, buk. Dodatkowo także aluminiowe profile, na których opiera się system drzwi przesuwnych także mają różne wybarwienia. Pełna gama barw pozwala bez problemu dopasować szafę do pozostałych mebli, które znajdują się już w mieszkaniu.

Szafy przesuwne robione na wymiar dają możliwość wpasowania ich w każdą wnękę lub na różną długość ściany. Nie tworzą w ten sposób niepotrzebnej pustej przestrzeni. Dają komfort mieszkania, poprzez dyskretne wkomponowanie mebli w otoczenie. Mają bardzo dużą pojemność dzięki szerokim półkom, pojemnym koszom i miejscu na wieszaki.