Muzyka i dekoracje świetlne na wesele

dekoracje światłem

Nadchodzi wielki dzień w Waszym życiu. Trzeba wszystko przygotować: od ubioru poprzez jedzenie na wesel, miejsce, sale (czasami zdarza się, że trzeba też przygotować nocleg dla rodziny), aż po muzykę i zespół grający na sali. Ale co jest lepsze? Lepszy jest zespół czy lepszy jest DJ na wesele?

Jaka muzyka i czy warto inwestować w dekoracje światłem na weselu?

dekoracje światłemTo wszystko zależy od naszych preferencji. Według mnie jest lepszy DJ. Większość z nas lubi bawić się w rytm znanych utworów będących w oryginalnym wykonaniu. Jest bardzo wygodne rozwiązanie w tym Dj-u ponieważ większa jest szansa, że unikniemy wpadki wodzireja, który może zafałszować przy śpiewaniu. Druga sprawa to jest fakt, że płacimy za jedzenie i ewentualny nocleg dla jednej osoby, co pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze. Jest jednak problem jak takiego DJ-a wybrać.. Pierwszą rzeczą jaką sprawdzimy to będą na pewno opinie internetowe. Warto też przez tak zwana pocztę pantoflową dowiedzieć się nieco na temat dobrych DJ-ów w naszej okolicy. Zawężając teren do naszej okolicy również pozwoli nam to zaoszczędzić na noclegu. Warto też dowiedzieć się jak już oczywiście DJ na wesele zostanie przez nas wybrany o tym czy oferuje on również dodatkowe atrakcje. Pomimo, że cena za usługę DJ-a może się wahać od 1000 do 1500 złotych to jest to i tak o wiele taniej niż za wodzireja z zespołem. Pamiętajmy, ze trzeba doliczyć jeszcze kilka osób na wyżywienie. Wielu muzyków także oferuje w swojej ofercie dekoracje światłem. Taki rodzaj oświetlenia na pewno wprowadzi nastrojowy klimat, dzięki czemu nasi goście będą się wspaniale bawić.

Przy tak ważnym dniu powinniśmy się grubo zastanowić nad tym jaki DJ będzie zabawiał gości i czy nie sprawi, że dzień ten nie będzie koszmarem. Cena nie powinna być aż tak ważna jak dobra zabawa, której nie zapomnimy do końca życia.’

Oferta dostępna na http://www.djrav.pl/