Maturzysto! Postaw na architekturę!

makieta

Zdałeś egzamin maturalny? Przy wykonywaniu jakiejkolwiek pracy starasz się dbać o każdy jej szczegół? To wystarczy, aby iść na studia o kierunku architektury. Takie studia przygotowują ich studentów do specjalistycznej, twórczej pracy projektowej, które obejmuje ukształtowanie przestrzeni, zaczynając od malutkich rozmiarów prac, kończąc na wielkich projektach całych przestrzeni miejskich i wiejskich.

Architektura jest bardzo ciekawym kierunkiem na studia

makietaProgram nauki o kierunku architektonicznym obejmują głównie wykonywanie różnych projektów, takich jak makiety architektoniczne, makiety budynków. Kształcenie te wprowadza także przedmioty inżynierskie, jak i nauki humanistyczne oraz różnego rodzaju przedmioty plastyczne. Metody uczenia na kierunku architektura zostały dokładnie sprecyzowane tak, aby studenci osiągali jak najskuteczniejsze umiejętności, dzięki którym będą oni mogli starannie spełniać się w wykonywanym zawodzie. Architekturę można studiować w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Na pierwszym stopniu studenci uzyskają szeroką wiedzę obejmującą historię i teorię architektury i urbanistyki, budownictwa i technologii budowlanych, sztuk pięknych oraz projektowanie architektoniczne i urbanistyczne. Drugi stopień jest już bardziej rozbudowany i trzyma się na trzech głównych filarach: Architektura i Urbanistyka, Ochrona Zabytków i Urbanistyka.

Absolwenci tej specjalności posiadają zaawansowaną wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin projektowania, między innymi modele architektoniczne, konserwatorskie, urbanistyczne oraz posiadają również wiedzę z historii i teorii architektury i urbanistyki.Dlatego jeśli odpowiada Ci taki system nauki już teraz złóż podanie o przyjęcie na kierunek architektura, a wykształcisz się na profesjonalistę. To idealne studia dla Ciebie.