Mango suszone w diecie redukcyjnej

 

Dieta redukcyjna przed zawodami kulturystycznymi wymaga dużego poświęcenia. Jednak nie musi ona źle smakować. Bardzo dobre do wszelkich sałatek jest mango. Musisz unikać cukrów prostych, dlatego wybieraj mango suszone. Nie jest szczególnie drogie, a pozwala zachować odpowiednią ilość wody w organizmie, a dzięki formie podania jest dość sycącym posiłkiem. Idealnym na redukcję.

Jedzenie suszonego mango bez cukru

suszone mango bez cukru i siarki 1kgByć może wydaje Ci się, że nie można zjeść mango unikając cukru. Jednak w wielu sklepach znajdziesz suszone mango bez cukru i siarki 1kg. Jest to świetny alternatywa podczas diety redukcyjnej. Jak widzisz, nie spożywasz dodatkowego cukru, który powoduje anomalie mięśniowe. Tak samo unikasz siarki. Ma ona niekorzystny wpływ na wygląd skóry. Mango samo w sobie jest bardzo zdrowe i przydatne. Dieta redukcyjna wymaga odstawienia owoców, szczególnie tych słodkich. Mango dostarczy Ci wszystkich potrzebnych witamin, dlatego nie będzie potrzebne przyswajanie środków farmaceutycznych z witaminami. Myślę, że nie będzie Ci przeszkadzał smak, ponieważ większość osób twierdzi, że mango jest naprawdę smaczne. Wiadomo, że każdy ma inny gust, ale opinie są pozytywne. Jak najlepiej podać to mango? W dowolny sposób. Ja polecam sałatki, ponieważ mango dobrze wkomponuje się w warzywa. Jeszcze innym rozwiązaniem jest miksowanie tego owocu, na przykład z kreatyną i aminokwasami w proszku.

Mango smakuje bardzo dobrze niezależnie od tego, jak je podasz. Nawet jeśli kupisz je w postaci suszonej, nie będziesz z tego powodu narzekał. Myślę, że będzie to także świetna odskocznia. Owoc zapewni Ci witaminy oraz będzie dbał o prawidłowy poziom elektrolitów. Również magnez zawarty w nim wpłynie pozytywnie na Ciebie, zwłaszcza podczas pokazu kulturystycznego na scenie.