Lustrzana rama do obrazu

Uważam, że moje mieszkanie jest naprawdę dobrze wyposażone, jak na to jakie miałam fundusze na to by je wykończyć. Lubię prosty styl, ale z drugiej strony mieszkanie musi być przytulne i w każdym pomieszczeniu musi znaleźć się coś ozdobnego. Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest salon.

Lustrzana rama to największa ozdoba mojego salonu

obraz w lustrzanej ramieUwielbiam swój salon, ponieważ jest urządzony dość prosto, ale mimo wszystko wydaje się bardzo elegancki i gustowny. Głównym elementem ozdobnym w moim salonie obraz w lustrzanej ramie, który po prostu uwielbiam. Obraz, który oprawiłam w taką ramę to tak naprawdę czarno-biała fotografia przedstawiająca konie w biegu. Bardzo lubię te zwierzęta. Uważam, że są niezwykle majestatyczne, właśnie w szczególności w biegu, dlatego też właśnie taki obraz wybrałam. Jeżeli chodzi o samą lustrzaną ramę to jest ona po prostu przepiękna i choć była ona droga to nie żałowałam jej kupna nawet przez chwilę. Lustrzana rama pięknie prezentowałaby się super w każdym pomieszczeniu, chociaż najlepiej wygląda w miejscu gdzie jest dużo słońca. Mój salon taki właśnie jest, co daje niesamowite efekty kiedy jest bardzo jasno – światło w magiczny sposób odbija się od ramy. Lustrzana rama, którą wybrałam jest dość duża, a dzięki temu ozdobny efekt jest jeszcze bardziej spotęgowany. Wybrałam taką ramę, która choć ogólnie jest duża to jej krawędzie nie są bardzo szerokie – dzięki temu uwaga nie jest zupełnie odwrócona od obrazu, który przecież tez jest bardzo ważny.

Myślę, że interesujące obrazy potrzebują odpowiedniego obramowania, a więc tak dużą uwagę przykładam do takich szczegółów jak wybór odpowiedniej ramy. Lustrzane ramy sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji, a więc chcąc w jakiś sposób odnowić i ozdobić wnętrze warto wziąć takie ramy pod uwagę.