Lokal na serwis komputerowy i sklep

Naprawa komputerów

Mam na imię Gienek. Mój syn otwiera swój pierwszy biznes. Od małego interesowały go komputery. Zawsze lubił korzystać z moich narzędzi. Często udawał, ze coś montuje i bezbłędnie mnie naśladował. Ja jestem budowlańcem i złota rączką.

Skuteczny serwis komputerowy w Koszalinie – prowadzenie

Naprawa komputerówWiele rzeczy naprawiam sam w domu. Mieszkamy w miejscowości Koszalin. To nie jest duża miejscowość. Syn znalazł już lokal i poprosił mnie o pomoc. Nie mogłem synowi odmówić. Teraz jest sezon zimowy i mamy przestój w pracach. Lokal, który syn wynajął nadaje się do generalnego remontu. Poprosiłem kolegę z pracy i razem w tydzień odnowimy lokal. Syn w tym czasie bierze kredyt i ma zamiar podpisać umowy z producentami na anteny satelitarne i monitoring. Syn chce otworzyć sklep z komputerami i do dodatkowymi usługami. Planuje prowadzić skuteczny serwis komputerowy w Koszalinie. On będzie się tym zajmował. Jako jedyny w mieście planuje także prowadzić pogotowie komputerowe w weekendy i w święta. Czasem osoby potrzebują pomocy i będą już wiedzieli gdzie dzwonić. Sklep komputerowy będzie świadczył także dodatkowe usługi. Montaż anten satelitarnych będzie wykonywał Sebastian przyjaciel mojego syna. Trzymają się od wielu lat. Ciesze się, ze będą razem współpracować. Montaż monitoringu ma wykonywać Sebastiana kuzyn, który przyjechał do Koszalina z Poznania. Nasze prace remontowe już są na finiszu. Zrobiliśmy wszystko tak jak nas syn prosił. Użyliśmy tych samych kolorów i poustawialiśmy meble jak nam wyrysował. Lokal prezentuje się pięknie. Syn zamówił już towar.

Komputery i monitory już przyjechały. Jutro mają dostarczyć anteny satelitarne i monitoring który będzie wykorzystywany do montażu. Pomogę synowi wszystko pookładać na półkach. Mam nadzieję, ze biznes mu się uda i będzie zadowolony z faktu, że spełnia swoje marzenia.