Liczne odbitki zdjęć online

Na moim ślubie było tylu gości, że sama dokładnie nie mogłabym ich zliczyć. Pogubiłam się w rachubie, bo cała rodzina dalsza i bliższa się zjechała, koleżanki i znajome moje i męża, przyjaciele, rodzeństwo. Miałam dużą rodzinę i zawsze było nas wszędzie pełno. W moim domu również wiecznie przebywa jakiś gość.

Wywołanie odbitek fotografii ślubnych dla babci

odbitki zdjęć onlineJedyną osobą, która nie mogła być na ślubie ze względu na stan zdrowia była moja ukochana babcia. Nie czuła się na siłach, nie mogła za dużo chodzić i bardzo żałowała, że jej nie było. Postanowiłam sprawić, żeby poczuła się, jakby była tam z nami. Zdjęcia ślubne bardzo szybko się rozeszły, jednak dla babci zamówiłam specjalne odbitki zdjęć online wszystkich fotografii,jakie tylko zostały zrobione. Online można wybrać sobie wszystkie zdjęcia jakie chcemy, wystarczy je zaznaczyć i kliknąć odpowiednie opcje. Nie jest to nic skomplikowanego. Nawet wpadłam na pomysł, żeby w jakiś sposób umieścić babcię na zdjęciu rodzinnym. Mojemu mężowi udało się dokonać korekty zdjęcia i taką fotografię zamieściliśmy na stronie do wywoływania zdjęć online. Wybraliśmy 3kopie, żeby były dla mamy, babci i dla nas. Dodaliśmy jeszcze jakieś graficzne dodatki do fotografii, bo można było dodać takie opcje w edytorze. Cieszyłam się, że obecnie jest tyle możliwości i można to zrobić siedząc przed swoim komputerem w domu. Tyle udogodnień mamy obecnie, że nic, tylko z nich korzystać.

Minął jeden dzień i otrzymaliśmy zamówione zdjęcia. Od razu postanowiłam wybrać się z nimi do babci. Kiedy ta je zobaczyła, bardzo się wzruszyła. Ucieszyła się, że chociaż na zdjęciu mogła być z nami. Mówiła, że czuje się, jakby faktycznie tam była. Bardzo fajnie, że udało nam się tak zedytować to zdjęcie i wywołać je przez internet.