Lepszy zespół czy fotobudka?

Od kilku lat widzimy fenomen fotodbuki na weselach. Fotobudka to coś, co dosłownie większość młodych chce mieć na swoim weselu. Jednak czy to zagwarantuje, że ich wesele będzie dobrze wspominane? Jak na moje to absolutnie nie.

Fotobudka na różnego rodzaju przyjęciach robi coraz większą furorę

fotobudka KrakówFotobudka na wesele może i jest nie najgorszym pomysłem, jednak czy jest aż tak ważna dla zabawy? W moim mniemaniu absolutnie nie. Dlatego zastanówmy się, czym jest to spowodowane, że tyle ludzi wynajmuje fotobudkę. Pierwsza sprawa jest chyba taka, że to nie oni są głównymi organizatorami, a rodzice, więc takimi pieniędzmi można szastać na prawo i lewo. Drugą sprawa moim zdaniem jest to, że fotobudka Kraków to coś, co wkroczyło tak nagle na nasz rynek atrakcji weselnych, że ludzie się tym aż zachłysnęli. Niby fajna zabawa, ale czy wesele to ma być zbiór fajnych, drogich zabaw? Znaczy się z tym, czy to dobra zabawa to również można dyskutować. Bo jednym się spodoba innym zupełnie nie. Tak właśnie to działa. Nie wiemy czy to właśnie podpasuje ludziom i czy będą chcieli korzystać z tego. Jeżeli nie, bo akurat wszyscy będą rozmawiać albo coś w ten deseń, to zwyczajnie pieniądze zostaną wyrzucone w błoto. A co gdybyśmy wdali te pieniądze na jeszcze lepszy zespół? Na tak wydanych pieniądzach każdy by zyskał. Czemu? Ponieważ ludzie zawsze najbardziej na weselu cenią dobrą muzykę.

Ludzie przyjeżdżają na wesele z nadzieją, że będą dobrze się bawić, a najważniejsza do tego jest właśnie dobra muzyka i dobry prowadzący. Im lepsi, tym lepiej.