Lakiery hybrydowe marki evershine

Manicure hybrydowy podbija serca kobiet na całym świecie. Trwalsze od zwykłego lakieru hybrydy to także doskonała alternatywa dla żeli czy tipsów, które niszczą naturalną płytkę paznokcia. Jak wybrać najlepsze produkty do wykonania takiego manicuru?

Test lakierów hybrydowych evershine

evershine lakiery hybrydoweOgromną zaletą lakierów hybrydowych jest ich trwałość, utrzymują się one na paznokciach nawet do trzech tygodni. Wiele zależy jednak od dobrania odpowiedniego produktu. Na rynku mamy pełno ofert przeróżnych hybryd, które różnią się jakością, dlatego czasem trudno zdecydować, które z nich wybrać, szczególnie kiedy jesteśmy początkujące. Postanowiliśmy wypróbować evershine lakiery hybrydowe. Uwagę przyciąga przede wszystkim ich niska cena – jest ona bardzo atrakcyjna w porównaniu z lakierami innych firm, ale w niektórych może też budzić obawy. Niesłusznie, lakiery okazały się naprawdę dobre. Sprzedawane są w buteleczkach o pojemności 8 ml. W przypadku ciemnych kolorów krycie jest naprawdę idealne, jeśli chodzi o jasne czasem trzeba położyć trzy warstwy, jednak tak bywa również w przypadku droższych lakierów. Konsystencja jest dosyć rzadka i lejąca się. Nie każdemu to odpowiada, ale na plus jest to, że łatwo dzięki temu precyzyjnie rozprowadzić lakier i wykonać poprawki, co ułatwia również niewielki pędzelek. Lakiery można stosować z bazą i topem z innych firm. Trzymają się na paznokciach około dwóch tygodni, co jest bardzo dobrym wynikiem, również ich ściąganie nie jest problematyczne, jak w przypadku niektórych tanich hybryd.  Biorąc pod uwagę bardzo atrakcyjną cenę, lakiery evershine są naprawdę warte uwagi. 

Wiadomo, że wybór dobrego lakieru to bardzo indywidualna sprawa, warto jednak czytać opinie i eksperymentować z różnymi markami, aby znaleźć tą idealna dla siebie. Lakiery evershine na pewno są warte wypróbowania, a ich zaletą jest stosunek jakości do ceny.