Kupno trwałej wykładziny do szkoły

Prowadzę prywatną szkołę. Jako dyrektorka jestem odpowiedzialna również za bezpieczeństwo dzieci. Ostatnio zdecydowałam się zainwestować w nową podłogę na korytarzach i w salach. Zależało mi na tym, aby nie była ona śliska, a jednocześnie, żeby woźne nie miały problemy z jej łatwym i szybkim czyszczeniem. Długo zastanawiałam się nad tym, jaka będzie najlepsza.

Poszukiwania trwałych wykładzin podłogowych

trwałe wykładziny do szkołyW końcu z pomocą kilku osób, które się na tym lepiej znały, podjęłam decyzję. Uznałam, że najlepsze będą trwałe wykładziny do szkoły wykonane z tworzywa PCV. Taka wykładzina jest bardzo elastyczna i z powodzeniem można ją dopasować do kształtu pomieszczenia. Wystarczyło ją tylko przyciąć na wymiar. To było dla mnie istotne, ponieważ chciałam wyłożyć taką wykładziną również okrągłe hole na korytarzu oraz szatnię, która miała nietypowy kształt. Taka trwała wykładzina bardzo dobrze nadawała się także na salę gimnastyczną dla dzieci. W dodatku była bardzo tania i łatwo dostępna w wielu wariantach kolorystycznych w okolicznym sklepie budowlanym. Udało mi się tam zakupić wykładzinę o grubości pięciu milimetrów. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest ona niezwykle odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jest miękka i świetnie się układa, co z pewnością docenią fachowcy, którzy będą chcieli szybciej skończyć pracę.

Taka wykładzina jest położona w mojej szkole już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Idealnie nadaje się ona do pomieszczeń i budynków, w których natężenie ruchu jest tak duże, jak w mojej placówce oświatowej. Łatwo się ją czyści i chroni ona dodatkowo pomieszczenia przed elektrycznością statyczną, co również nie jest bez znaczenia.