Koszulki z nadrukiem jako prezent dla brata

koszulki z nadrukiem

Mój brat jest wielkim fanem muzyki. Sam gra na gitarze już od kilku lat, ostatnio razem z dwoma kolegami założyli nawet zespół garażowy. Grają głównie stare, dobrze przeboje. Nie zamierzają robić wielkiej kariery, tylko tak grać sobie hobbystycznie.

Koszulki z nadrukiem z zespołem

koszulki z nadrukiemTo mi jednak zawsze ułatwiało zadanie, jeśli chodziło o wybór prezentów dla brata. Mogłam mu kupować nowy zestaw strun, płyty z muzyką, wydania koncertowe na płytach DVD, czy inne podobne rzeczy związane z muzyką. Tym razem myślałam o tym, żeby kupić mu koszulki z nadrukiem z jego ulubionym zespołem. Takie koszulki nie są strasznie drogie, a dobrze wykonane na pewno będą mogły być długo noszone. Jeśli Marek zamierza w nich koncertować i ćwiczyć to na pewno nie będzie z tym problemu. Musiałam wybrać tylko odpowiednie nadruki na koszulkach, bo był ich spory wybór. Z jednej strony zdjęcie zespołu mi jakoś nie przypadało do gustu, ale z drugiej strony taka mała nazwa zespołu gdzież an rękawku to też nie najlepszy pomysł. Musiałam szukać dalej. Przeglądałam oferty wielu sklepów, bo to dosyć popularny zespół i często można znaleźć jego koszulki w sklepach internetowych. W końcu udało mi się znaleźć coś, co miałam nadzieję, że spodoba się bratu. Już nawet rozważałam koszulki z własnym nadrukiem, gdybym jej nie znalazła. Na szczęście wszystko mi się udało.

Zamówiłam wybraną koszulkę i czekałam na dostawę. Miałam nadzieję, ze brat nie odbierze dla siebie prezentu, więc czatowałam na kuriera. Później szybko poszłam z paczką na górę, i schowałam, gdzie czeka na urodziny brata.