Koparka – męski świat

koparka

Jak wiadomo świat mężczyzn jest tak skomplikowany jak trzonek od łopaty do odśnieżanie rzeszów, a mimo to większość kobiet go nie rozumie i nie tylko kobiet, bo coraz częściej znajdują się mniej kumaci faceci, którzy swoim zachowaniem po prostu nie należą do stada facetów.

koparkaNie będziemy teraz piętnować ich zachowania, bo to nie na tym polega ale te osoby wiedzą, że właśnie teraz jest mowa o nich. Właśnie jak to jest być prawdziwym facetem? Nic skomplikowanego. Każdy facet lubi sport i to jest niepodważalne. Nie ważne czy żużel, czy piłkę nożną czy curling lub pici polo. Sport to sport, a jeśli w jego rodzinnym mieście jakim jest Rzeszów jest jakaś drużyna sportowa, to jego męskim obowiązkiem jest go dopingować. Następnie, każdy facet lubi pracę w ogrodzie, nawet jeśli pozwala to pracować w nim żonie/dziewczynie/konkubinie czy z kim tam żyje to tylko dlatego, bo kocha tą osobę. Idealnie przystrzyżony trawnik jest oczkiem w głowie mężczyzny. Dlatego kolekcjonuje kosiarki, dzięki którym może się oddać swojemu hobby jakim jest koszenie trawy, bo trawnik prawdziwego faceta zawsze jest skoszony. A co z samochodem? No właśnie coraz częściej mężczyźni oprócz zwykłych samochodów osobowych kupują wielkie maszyny budowlane. A dlaczego? Bo mogą i nikt ich nie pyta o to. Więc w męskim garażu obok samochodu, motocykla i roweru, który wypada mieć, często można też zauważyć pojazd jakim jest koparka. Tak jest to zwykły pojazd którym prawdziwy mężczyzna porusza się po drodze w wolnym tempie aby zawistni ludzie którzy stoją w korku mogli go podziwiać.

Oczywiście mężczyźni oprócz posiadania, chcą też zarobić dlatego świadczą usługi koparką, dzięki czemu w domowym budżecie zawsze przybędzie kilka dodatkowych złotych, co zawsze ucieszy partnerkę, której hobby są zakupy. Jak widać życie faceta nie jest wcale tak skomplikowane.