Kompleksowa obsługa wesela

http://www.foto-kaminski.pl

Jeżeli na co dzień zajmujemy się fotografią ślubną, to nie powinniśmy narzekać na brak klientów. Śluby i wesela to obecnie bardzo popularne przyjęcia. Wesela organizuje się praktycznie przez cały rok, a teraz coraz częściej oprócz weekendów śluby bierze się także w środku tygodnia. Profesjonalny i dobry fotograf nie będzie narzekał na nudę. Jeżeli jednak chcemy zdobywać nowych klientów, to powinniśmy pomyśleć o poszerzeniu wachlarza usług.

Po pierwsze zdjęcia ślubne robi się nie tylko w dniu ślubu i nie tylko w kościele, ale także w wielu innych okolicznościach. Teraz narzeczeni często decydują się na wstępną sesję przedmałżeńską. Są to ostatnie wspólne zdjęcia przed zamążpójściem i przy okazji dobry moment na wypróbowanie siebie przed obiektywem. Nie każdy, kto stanie przed aparatem od razu będzie czuł się swobodnie, dlatego też dobry fotograf może zaproponować Parze Młodej taką wstępną sesję. W tym czasie zacieśnią się więzy i łatwiej będzie pozować na właściwej sesji. Profesjonalny fotograf może się także zgodzić na robienie zdjęć w trakcie wieczoru kawalerskiego i nocy poślubnej. Są to dwa wyjątkowe momenty, które coraz więcej osób chce uwieczniać. Ponadto w ramach kompleksowej obsługi powinno wchodzić także robienie zdjęć w trakcie ubierania się i malowania Panny Młodej. Często w tych właśnie momentach dopada nas największy stres i potem nic nie pamiętamy, mając zdjęcia zawsze będziemy mogli wrócić do tych chwil.

Kompleksowa obsługa wesela to także grupowa fotografia ślubna. Można ją robić na przykład tuż po wyjściu z kościoła. W tym momencie łatwiej zebrać wszystkich gości. Potem Para Młoda może w ramach podziękowania każdemu z gości zaoferować taką pamiątkową fotografię. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zachęcić naszych klientów, to od razu możemy zaproponować im także obróbkę zdjęć oraz wywołanie ich w postaci modnej foto książki. Jest to alternatywa do zwykłego albumu i ciekawa pamiątka na długie lata. Książkę lepiej się ogląda i mamy gwarancję, że żadne zdjęcie się nie zgubi.

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

http://www.foto-kaminski.pl