Kolacja służbowa w województwie małopolskim

Jeśli jesteśmy pracownikami jakiejś dobrej firmy, to raz na jakiś czas powinny odbywać się jakieś przyjęcia służbowe. Warto na nie chodzić żeby poznać swoich współpracowników nieco lepiej i samemu pokazać się z innej strony. Warto jest angażować się w takie i inne sprawy swojej firmy, bo wtedy nasi przełożeni będą patrzeć na nas przychylnym okiem.

Przyjęcie firmowe w Krakowie

kolacja firmowa w KrakowieJestem nowa w swojej firmie i dołączyłam do niej akurat chwilę przed jej trzydziestoleciem, dlatego wszyscy szybko powiadomili mnie o tym, że pewnie za kilka dni zostaniemy zaproszeni na kolację. Tak też się stało – już kilka dni później szef oznajmił, że odbędzie się kolacja firmowa w Krakowie. Byłam tym faktem dość podekscytowana, dlatego ubrałam się ładnie i zdecydowałam się iść – właściwie, głupio byłoby odmówić. Firma, która organizowała kolację naprawdę  się postarała: sala była przepięknie udekorowana, a jedzenie naprawdę przepyszne, zwłaszcza popijane odrobiną wina. Niby było to spotkanie dość eleganckie i powinno być sztywne, jednak ja muszę przyznać, że w jakiś sposób się rozluźniłam – okazało się, że szef to bardzo fajny człowiek, który dobrze nas rozumie i że jest paru współpracowników z którymi nie rozmawiałam, a którzy okazali się być naprawdę wspaniałymi ludźmi. Już po tej kolacji czułam, że zostanę w tej pracy na dłużej, bo dobra atmosfera panująca w tej firmie to była naprawdę cenna rzecz.

Kolacje służbowe to duża szansa by dowiedzieć się więcej o firmie, o współpracownikach i odrobinę zacieśnić więzy. To bardzo ważne, abyśmy mogli później przychodzić do pracy z uśmiechem. Tak, praca to coś, co musimy wykonywać by zarabiać, jednak nie znaczy to, że musi być ona dla nas stresująca i nieprzyjemna. Kochajmy swoją pracę i ludzi dookoła.