Kocyk najlepszym przyjacielem dziecka

Kiedy zastanawiamy się, z jakim prezentem powinniśmy udać się do świeżo upieczonych rodziców i ich maleństwa, jednym z prezentów, który może przyjść nam do głowy jest dobrej jakości kocyk dla dziecka. Kocyk, który będzie towarzyszył dziecku przez dłuższy czas powinien być przede wszystkim wytrzymały, ale również miękki i dodający w łatwy sposób ciepła.

Kocyki stworzone z materiału Minky

kocyki minky dla dzieciZ odpowiedzią na nasze potrzeby przychodzą kocyki Minky dla dzieci, które produkowane są z oryginalnej tkaniny Minky, pokochanej przez dzieci i rodziców na całym świecie. Dlaczego tkanina tego typu jest tak niezwykle popularna i doceniana? Ponieważ jest spełnieniem dziecięcych marzeń. Jest bowiem tkaniną cechującą się niezwykłą wręcz miękkością i możliwością nadawania ciepła w szybki sposób. Kocyki Minky są dwustronne, z jednej strony wyposażone są w tkaninę Minky z charakterystycznymi wypukłymi wypustkami, które dzieci bardzo lubią dotykać. Druga strona zaś wykonana jest z bawełny najlepszej jakości, zazwyczaj jest to strona zadrukowana w kolorowe samochodziki, jednorożce lub inne postaci czy też przedmioty kojarzące się pozytywnie dzieciom. Co istotne, kocyki wykonane z tkaniny Minky są niezwykle wytrzymałymi produktami, których nie jest w stanie zniszczyć żadne pranie. W przypadku kocyków Minky, możemy dokonywać prania ich, ale nie stracą one swoich właściwości, pozostając w takim samym stanie jak w dniu zakupu.

Jeśli chodzi o czyszczenie i pielęgnację kocyków uszytych przy wykorzystaniu tkaniny Minky, należy pamiętać, by prać je w temperaturze trzydziestu stopni Celsjusza, nie używając do prania żadnych zmiękczaczy czy też wybielaczy. Jeśli chodzi o prasowanie, należy wystrzegać się prasowania strony kocyka wykonanej z tkaniny Minky, by zachować jej wypukłość i właściwości.