Kinowe przeżycia i dj ze śląska

dj

Tego dnia udałem się wraz z moją narzeczoną do kina na komedię romantyczną. Nie miałem ochoty na oglądanie takiego filmu jednak zdecydowałem się ze względu na swoją ukochaną. Strasznie uparła się na tego rodzaju film.

Dj ze śląska był w filmie

djUważała, że tematyka wesela jest czymś nietuzinkowym. Ja byłem zupełnie innego zdania. Scenariusz wydawał mi się zbyt banalny. Jakaś para ze śląska chciała wziąć ślub i nie zjawił się ich dj na wesele. Na dodatek obsada aktorska była beznadziejna. Z trudem wytrzymałem do końca seansu. Nic mnie nie porywało. Monologi były zbyt sztuczne. Dj weselny oraz panna młoda wykazali się wyjątkowo nieatrakcyjną grą aktorską. Jednak moja ukochana była zachwycona. Nie mogłem zrozumieć tego co ona widziała w takim filmie. Nawet moja mama, gdy dowiedziała się, że wybieramy się na taką ekranizację zaczęła się śmiać. Była na tym z koleżankami i wszystkim odradzała ten film. Jej zdaniem dj-śląsk, który był główną postacią był nie wystarczająco przystojny. Jedno wiem na pewno. Już nigdy nie pójdę do kina na tak marną sztukę. Szkoda czasu oraz pieniędzy. W przyszłości chciałbym pojechać z Anitą do restauracji. Przynajmniej wyszedłbym zadowolony oraz najedzony. Zawsze chciałem odwiedzić bardzo znane miejsce tego typu na śląsku. Moi przyjaciele opowiadali mi o bardzo atrakcyjnych posiłkach, które można tam spożyć w miłej atmosferze. Na dodatek nie były to drogie rzeczy. Postanowiłem zarezerwować tam stolik. Mam w planach także postarać się o romantyczną atmosferę.

Uważam, że to bardziej wyszukana rozrywka niż zwykłe wyjście do kina na niskiej jakości ekranizację. Lubię filmy pod warunkiem, że są dobrej jakości oraz w ich realizacji brał udział dobry reżyser.