Kalendarze trójdzielne na prezent

Mój kolega od jakiegoś czasu pracuje w drukarni internetowej. Ja nawet nie sądziłam, że istnieje coś takiego. Kolega powiedział mi, że jest to normalna drukarnia z tym że zamówienia są przyjmowane po prostu przez internet.

Kalendarze trójdzielne są w cenie

Kalendarze trójdzielne dla firmKolega jest bardzo zadowolony ze swojej pracy także dlatego bo nie przychodzą do niego klienci prosto z ulicy. On nie za bardzo nadaje się po prostu do bezpośredniego kontaktu z klientami. No są po prostu tacy ludzie, którzy zupełnie nie nadają się do kontaktu z klientem. Dobrze, że kolega o tym śmiało mówi. Ja pracowałam z jedną dziewczyną która się w ogóle nie nadawała do obsługi klienta. I jednak lepiej jeśli się takich rzeczy nie ukrywa bo inaczej mogą być tylko same problemy. Kolega w tej drukarni robi naprawdę różne rzeczy. Teraz drukowane są przede wszystkim stylowo wyglądające kalendarze trójdzielne dla firm bo to okres na to. Co prawda takie kalendarze z logo można zamawiać całym rokiem jednak firmy zamawiają je najczęściej dopiero na koniec roku kiedy wiedzą dokładnie ile pieniędzy zostanie im w budżecie. Robią także kalendarze książkowe z logo i muszę przyznać, że one są naprawdę bardzo eleganckie. Kolega kiedyś miał taki kalendarz i ja nawet mogłabym dostać taki na prezent bo był naprawdę wyjątkowo ładny. Spytałam się kolegi w jaki sposób jest robione te logo na kalendarzach. Jednak jest ono wypukłe czyli pewnie nie jest drukowane. Kolega powiedział, że jest to tłoczenie na gorąco i pod wpływem temperatury właśnie powstanie taki wypukły wzór. Kolega ma się postarać żebym mogła kupić sobie taki kalendarz w niższej cenie.

Bo jednak w cenie regularnej kalendarz ten jest naprawdę drogi i dziwi mnie to że tyle firm stać na to żeby kupować takie kalendarze swoim pracownikom. Ja w pracy nigdy takiego kalendarza nie dostałam.