Janusz, który sam zrobił fronty meblowe

fronty kuchenne

Janusz jest osobą, która bardzo dużo czasu spędza w domu przy ekranie komputera. Sam o sobie mówi, że jest ekspertem od dziedzin wszelakich, bo wszystko widział i wyczytał w Internecie. Wiedza taka przydaje mu się na co dzień. Janusz jest praktycznym człowiekiem, ponieważ większość rzeczy, które ma w domu zrobił sam.

„Eksperci” tacy jak Janusz są też nam potrzebni

fronty kuchenneGeneralnie u niego w mieszkaniu nie uświadczymy, ani jednego mebla zakupionego w sklepie. Janusz zakupuje na aukcjach internetowych płyty meblowe z których później wykonuje meble. Potrzebuje do tego tylko i wyłącznie urządzenia, które umożliwia mu cięcie płyt meblowych. Pocięte płyty Janusz składa w bardzo dobrej jakości meble. Są to stoły, meblościanki, półki, szafy oraz krzesła. Ostatnio nawet też wykonał fronty meblowe. Było to przy okazji remontu kuchni, kiedy to wykonał fronty kuchenne. Nawet wyczytał w internecie jak powinny być wykonane fronty akrylowe i zakupił potrzebne urządzenia i pokrył akrylem niektóre fronty. Trzeba przyznać, że Janusz stał się taką typową złotą rączką. Nie każda z pomocy hydraulika, elektryka oraz gazownika. Wszystko wykonuje sam. Dzięki czemu ma bardzo dużo pieniędzy bo nie musi płacić za usługi. Inaczej omija po prostu koszt robocizny, który jest bardzo duży. Janusz pracuje jako freelancer programista i w zaciszu swojego mieszkanka wykonuje projekty dla wielu liderów branży. Ostatnio skończył bardzo duży kontrakt, który pozwoli mu nie podejmować pracy zarobkowej na okres co najmniej dziesięciu miesięcy. Jednak Janusz nie jest typem osoby, która siedziała by bezczynnie na krześle dlatego postanowił rozreklamować swoje usługi wśród sąsiadów, którzy wykazali nimi bardzo duże zainteresowanie i tak Janusz rozpoczął wykonywanie mebli dla nich oraz świadczenie usług hydraulicznych.

Podsumowując Januszowi do kieszeni wpadają pieniążki, a przy tym świadczy on usługi sąsiadom co go niezmiernie cieszy, bo Janusz ma złote serce i bardzo lubi pomagać.