Jak zrobić pudełko z ceramiki?

Moi przyjaciele twierdzą, że mam duszę artysty. Uwielbiam chodzić do galerii na różne wystawy. W swoim mieszkaniu mam sporo ciekawych obrazów, grafik i plakatów. Interesuje mnie sztuka pod każdą postacią. Nurtują mnie różne dziedziny sztuki. Sama próbuję trochę malować i szkicować ołówkiem.

Moje pierwsze warsztaty ceramiczne

kolorowe ceramiczne pudełkoOdwiedzając kolejne galerie w  Krakowie trafiłam na ogłoszenie i zapisy na warsztaty ceramiczne. Nie zastanawiając się zapisałam się na nie od razu. Nigdy nie miałam do czynienia z gliną a piękne wyroby ceramiczne zawsze mi się podobały. Zajęcia były popołudniami, dwa razy w tygodniu. Były naprawdę bardzo ciekawe i inspirujące. Moim pierwszym dziełem było kolorowe ceramiczne pudełko. Było unikalne, bardzo kolorowe i praktyczne. Kocham kwiaty więc na pudełku namalowałam różnorodne, kolorowe kwiaty. Pudełko było naprawdę oryginalne i wyjątkowe. Dałam je w prezencie przyjaciółce Kasi, która była nim zachwycona. Kaśka przechowywała w nim swoją ulubioną biżuterię. W sklepach można kupić już gotowe, bardzo ciekawe i ładne ceramiczne pudełka. Moje było wyjątkowe bo zrobione własnoręcznie. Dzięki warsztatom ceramicznym odkryłam swój talent do tworzenia z gliny. Ceramiczne pudełko zrobiło wśród moich przyjaciół furorę. Dostałam od nich zamówienia na pudełka. Ulepiłam je dla nich z wielka radością.  Pudełka wyszły mi równie piękne i kolorowe jak to pierwsze. Ceramika stała się teraz moją pasją.

Warsztaty ceramiczne to niepowtarzalna okazja do tego, aby nie tylko przekonać się o drzemiących w nas ukrytych talentach artystycznych. Na warsztatach odkryłam swój talent do tworzenia z gliny. Praca z gliną działa relaksująco i odprężająco. Lepiąc i tworząc można się zrelaksować, zapomnieć o codziennych troskach itp.