Jak zaoszczędzić na weselu dzięki fotobudce?

fotobudka

Ślub to najważniejszy dzień w życiu narzeczonych. Taka opinie jest powszechna i zdaje się potwierdzać w kwotach wydawanych na ten szczególny dzień.

Fotobudka na wesele może pomóc nam zaoszczędzić na innych atrakcjach, które już będą zbędne

fotobudkaOrganizacja wesela do koszt od 20 do 50 tysięcy złotych. Oczywiście ceny będą wyższe niż w mniejszej Mławie. Jednak w każdym mieście ślub wiąże się z dużymi wydatkami. Kwoty mogą często szokować jednak jest to suma którą przeciętna para musi wydać aby zorganizować wesele. Co jednak jeśli nie chcemy wydać aż tak dużo na wesele. Specjaliści doradzają kilka sprawdzonych sposobów na obniżenie kosztów. Nie mając zbyt dużego budżetu przeznaczonego na ślub powinniśmy przede wszystkim zmniejszyć liczbę gości. Należy zrezygnować z dalszych krewnych i znajomych i otoczyć się tylko najbliższymi. Największe koszty generuje sala dlatego minimalistyczna wersja wesela pozwoli nam znacznie ograniczyć wydatki w tym zakresie. Kolejnym krokiem do zaoszczędzenia mogą być stroje młodych. Postarajmy się jak najmniej rzeczy kupować. Suknia ślubna może być równie piękna gdy ją wypożyczymy a nie kupimy. Jeśli jednak zależy nam kupnie wybierzmy tą z komisu, a nie z modnego salonu. Zaoszczędzić można również na sesji ślubnej. Zamiast fotografa zdjęcia na ślubie może zrobić na fotobudka na wesele warszawa. Fotobudka to także spora atrakcja dla gości. W ten sposób połączymy dwie atrakcje w jedno. Zaoszczędzić można również organizując wesele w plenerze w parku czy też na plaży. Wydarzenie to będziecie długo wspominać.

Zadbajcie jednak o to żeby impreza odbyła się późną wiosną lub latem. Inaczej wasi goście nie będą zachwyceni widmem zmarznięcia. Umiejętnie zorganizowane wesele nie musi być wcale drogie, jednak trzeba się nagimnastykować.