Jak wyglądać atrakcyjnie w czasie ciąży i tuż po niej

ciąża

W pierwszych miesiącach kiedy ciąża jest mało widoczna ubiór to nie problem. Ale przychodzi taki moment, kiedy nasze codzienne sprawdzone ubrania stają się za ciasne i niewygodne i wtedy trzeba pomyśleć o ubraniach i bieliźnie ciążowej.

Atrakcyjny wygląd dla kobiety jest bardzo ważny, nie tylko w trakcie ciąży.

ciążaNa szczęście oferta firm oferujących taką odzież stale się powiększa, można więc znaleźć odpowiednie i ładne ubrania zarówno na co dzień, do pracy jak i na specjalne okazje. Współczesna moda pozwala na to by nie ukrywać ciąży w czymś co przypomina bezkształtny namiot. Kobieta może wyglądać atrakcyjnie, kobieco, seksownie, elegancko. Ma być luźno i wygodnie, ale jednocześnie ubrania nie mogą ukrywać kształtów ciała. A dumne ze swojego brzuszka przyszłe mamy mogą go ładnie podkreślić strojem. Na co warto zwracać uwagę robiąc zakupy? Dobrym pomysłem jest stawianie na ubrania wykonane z naturalnych, przyjaznych dla skóry materiałów, które w dodatku minimalizują ryzyko alergii. Aby co chwilę nie zmieniać ubrań dobrze jest wybrać takie, które „rosną” razem z kobietą – mają wszyte gumki i zastosowane inne rozwiązania. Jeśli kobieta nie chce eksponować brzuszka, lub sytuacja wymaga zachowania pewnej dyskrecji, dobrym pomysłem będzie założenie efektownej biżuterii i dodatków, które odwrócą uwagę od brzuszka. Aby ubrania dobrze leżały ważna będzie elegancka bielizna ciążowa. Do niedawna bielizna taka była wyłącznie biała i mało atrakcyjna, ale powoli to się zmienia i zarówno biustonosz na czas ciąży jak i później biustonosz do karmienia może być całkiem ładny. Trzeba pamiętać, żeby być kreatywnym, do bazowych produktów jak spodnie ze specjalnym pasem czy stanik dla matek karmiących, warto dobierać takie, które sprawią, że cała stylizacja będzie stylowa.

Polecamy także przyjrzenie się szerokiej ofercie ubrań do karmienia, bo sam biustonosz dla karmiącej nie wystarczy, aby wygodnie i komfortowo karmić, jeśli samo rozbieranie się i ubieranie ze zwykłej odzieży będzie męczące i niewygodne.