Jack stebnówka i dorabianie

jack maszyny

Kiedy wybierałam się do liceum z klasą o profilu biologiczno-chemicznym to wiedziałam, ze robię to po to, by dostać później dobra pracę. Miałam nadzieję, ze dostanę się na studia farmaceutyczne i będę pracowała w jakimś laboratorium w którym wynajduje się nowe lekarstwa na wszystkie choroby.

Maszyny Jack doskonale się nadają do dorabiania elementów do naszej garderoby

jack maszynyZawsze mogę także znaleźć osobie pracę w aptece. Zanim jednak pójdę na studia muszę zarobić trochę pieniędzy, bo w moim mieście nie ma uniwersytetu, więc będę musiała wyjechać do innego miasta. Nie wiadomo, czy dostanę stypendium, więc lepiej jest mieć coś odłożone, by zapłacić za pierwsze miesiące życia w tym mieście. Na szczęście hobbystycznie lubiłam szyć, a w moim domu stała profesjonalna jack maszyny. To może nietypowe hobby, jeśli chodzi przyszłego farmaceutę, ale mnie takie szycie bardzo uspokajało, szczególnie przed ważnymi egzaminami. Miałam w domu zawsze zapas materiałów, nici i guzików, żeby jakby coś się rozpruło lub guzik dopadł to wiem jak to naprawić lub przyszyć. Dzięki temu często ,,naprawiałam” odzież swoim znajomym ze szkoły. Z czasem zaczęłam tez reklamować swoje usługi w internecie i szyć różne torby na wakacje, na plażę, na zakupy. Moja maszyna jack overlock cały czas była w ruchu, bo chciałam sprzedać jak najwięcej torebek, żeby odłożyć sobie pieniądze. Na początku szło dosyć opornie, ale później jakoś się rozkręciło.

Jack stebnówka bardzo była pomocna. Mam nadzieję, ze w przyszłe wakacje też uda mi się sprzedać sporo toreb i nie będę musiała się martwić o swoje finanse, kiedy pójdą na wymarzony uniwersytet i zacznę się sama utrzymywać w mieszkaniu studenckim.