Impreza osiemnastkowa nad morzem

Od zawsze marzyłam o tym, aby moje osiemnaste urodziny nie były zwyczajną imprezą, taką jaką często możemy zaobserwować u znajomych – w klubach albo na wynajętej sali. Ułatwieniem do spełnienia marzenia było to, iż od kilku lat mieszkam nad morzem, a dokładniej w pięknym Trójmieście.

Niezapomniana impreza osiemnastkowa – nadmorski DJ

dj gdańskTrójmiasto jest wymarzonym miejscem do mieszkania, nauki, jak i poznawania świata. Wydarzenie inaugurujące moje wstąpienie w dorosłość zaplanowałam na plaży. Moja siostra pomogła mi zorganizować tę imprezę i zadbała o rzeczy, o których ja kompletnie zapomniałam, a były niezmiernie istotne. Powiedziała, że zajmie się muzyką oraz oprawą fotograficzną całego wydarzenia. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że zaprosi na moje urodziny znanego DJ-a. Wszyscy tańczyli i śpiewali do akompaniamentu puszczanej muzyki przez DJ Gdańsk okazał się świetnym miejscem na wyprawienie urodzin w dość licznym gronie rodziny oraz przyjaciół. Nie sądziłam, iż są oni aż tak rozrywkowi, ale widocznie muzyka, jaką wybrał DJ ze swojego repertuaru imprezowego nadzwyczaj przypadła im do gustu. DJka doskonale zgrała się z całą oprawą imprezy. Mój DJ rozstawił się tuż obok dwóch drewnianych latarenek, które podkreślały klimat całego wydarzenia. Pomimo, że był on wyposażony jedynie w dwa głośniki, muzyka była doskonale słyszalna. Widocznie były one na na tyle dobre, aby „wygrać” z rozmowami, szumem fal oraz krzykiem mew. Miałam wrażenie, że chyba cały Gdańsk bawił się razem z Nami tej pamiętnej nocy.

Do dziś nie wiem jak mojej siostrze udało się wynająć tego DJ, gdyż z tego, co później wyczytałam na różnych stronach internetowych jest on niezwykle popularny. Dzięki niemu wszyscy zaproszeni doskonale się bawili i nadal wspominają moją osiemnastkę, chociaż niedługo kolejne urodziny.