Gdy skóra potrzebuje wsparcia

Nachodzi taki okres życia, gdy nasza skóra znacząco traci różnego rodzaju substancje, które do tej pory utrzymywały ją w świetnej, często nawet nieskazitelnej, kondycji. W takich chwilach wielu z nas zdarza uciekać się do różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają usunąć powstałe niedoskonałości lub nie dopuścić do ich pojawienia się na naszej skórze.

Produkt do mezoterapii z serii Stylage

stylage hydro maxW mezoterapii ważne są szybko osiągalne efekty, które utrzymują się możliwie przez jak najdłuższy czas. Stylage Hydro Max jest jednym z preparatów stosowanych do niechirurgicznych zabiegów stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej. Skład przywołanego preparatu opiera się na usieciowanym kwasie hialuronowym, dzięki czemu efekt zabiegu wykonanego przy użyciu Stylage Hydro Max nie jest jednorazowy, ale utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dzięki sorbitolowi w składzie, preparat wzbogacony jest o silny środek nawilżający i przeciwutleniacz. Oznacza to, że środek ten może być wykorzystany w mezoterapii, by skutecznie nawilżyć skórę, przywrócić jej pierwotną elastyczność i świeżość wyglądu. Może więc być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które ze względów zawodowych dużo czasu spędzają na słońcu albo w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach. Efekty samego zabiegu widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu i utrzymują się nawet kilka miesięcy, co stanowi dość dużą nowość w dziedzinie preparatów do mezoterapii.

Dzisiejsze czasy sprawiają, że większość z nas pragnie wyglądać pięknie i młodo przez możliwie jak najdłuższy czas. Medycyna estetyczna doskonale rozumie te potrzeby, dzięki czemu możemy cieszyć się odpowiednimi preparatami i efektami, które mogą osiągnąć na naszej twarzy przy ich pomocy specjaliści.