Gadżety z nadrukiem – o czym trzeba pamiętać?

gadżety z nadrukiem

We współczesnym świecie praktycznie każde przedsiębiorstwo prędzej czy później inwestuje w jakieś gadżety reklamowe. Bez względu na to, czy są to ołówki, torby, czy tez bardziej wyszukane gadżety to na pewno musimy przy okazji tej o kilku rzeczach. O czym?

Gadżety z nadrukiem przed przygotowaniem projektu wymagają przemyślenia

gadżety z nadrukiemPrzed wszystkim powinniśmy wybrać odpowiednią firmę, która wykona dla nas takie gadżety. Nie może to być przypadkowa firma, którą wybraliśmy tylko ze względu na niskie ceny jakie oferują. To zazwyczaj idzie tez w parze z niska jakością. Możemy wykonać tak tanie długopisy reklamowe, ale nic więcej. Po drugie, zadbajmy o dobry dobór gadżetów reklamowych. Raczej nikt nie będzie chciał pokazywać się na mieście z torbą od firmy produkującej elektrozawory pneumatyczne, czy kasetony reklamowe. Za to jeśli mamy ciekawe hasło reklamowe i naszą grupą docelową są przede wszystkim młodzi ludzie to możemy sobie pozwolić na zamówienie takich toreb lnianych czy bawełnianych. Przejdźmy zatem do projektu. Wszelkie gadżety z nadrukiem powinny być dobrze zaprojektowane, to znaczy projekt powinien być atrakcyjny dla odbiorców, zawierać logo i/lub nazwę firmy, jednak przyda się też coś jeszcze, coś co przyciągnie uwagę. Dobrym rozwiązaniem są ostatnio eko gadżety. Przed ich zamówieniem sprawdźmy jedynie ich jakość i cenę. Ekologia ma znaczenie nawet w przypadku takich rzeczy jak gadżety z nadrukiem.

Do tego należy też dobrze wyliczyć ilość zamówionych sztuk. Czy będą to gadżety tylko do naszego biura, na targi, czy tez ma być ich więcej, bo będziemy je rozdawać?