Funkcjonalny kontener mieszkalny

Każde młode małżeństwo pragnie mieszkać we własnym mieszkaniu z dala od rodziców. Jednak w dzisiejszych czasach mało kogo na nie stać, więc je wynajmują. Na szczęście na rynku są alternatywne lokale mieszkaniowe.

Z czego jest zbudowany kontener mieszkalny?

funkcjonalne kontenery mieszkalneZakup własnego mieszkania, bez względu czy na kredyt czy za gotówkę, wiąże się z dyspozycją od dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych wzwyż. To spora kwota zważywszy na najniższą krajową, dlatego wiele osób poszukuje tańszego rozwiązania. Funkcjonalne kontenery mieszkalne są dużo tańsze niż mieszkania i posiadają mniejszą powierzchnię, dlatego najlepiej się nadają dla rodzin z jednym dzieckiem. Ponieważ są one budowane na podstawie kontenerów biurowych, to można je dowolnie łączyć i powiększać powierzchnię. Posiadają dodatkową izolację i mają grubsze ściany od zwykłych kontenerów, aby można było w nich komfortowo mieszkać przez cały rok. Posiadają one pełną instalację elektryczną, podstawową zabudowę w formie aneksu kuchennego, łazienki i wydzielonych pomieszczeń. Oczywiście producent daje możliwość dowolnej konfiguracji wnętrza kontenera i może go dostosować do wymagań klienta. Kontenery pomimo niewielkiej powierzchni, mogą być bardzo luksusowo urządzone, przez co ich standard będzie równy tradycyjnemu mieszkaniu. Mogą mieć zamontowaną klimatyzację, albo ogrzewanie elektryczne. Ściany kontenera są izolowane specjalną wełną, która zapewnia ciepło w zimie. Plastikowe okna i antywłamaniowe drzwi są w standardzie każdego kontenera mieszkalnego.

Kontenery mogą być wykorzystywane jako tanie miejsce noclegowe dla pracowników firmy budowlanej, ale mogą też być miejscem mieszkania dla rodziny. Kontenery mieszkalne możemy kupić, albo wynająć oraz dowolnie wyposażyć w meble i sprzęty.