Formy do aniołków z gipsu

Od lat uwielbiam robić własnoręczne podarunki i upominki. Tuż przed świętami wykonuje drobne upominki dla najbliższych oraz bliskich znajomych i przyjaciół. Co roku wymyślam coś nowego i nie mogę się doczekać aż wręczę upominki.

Aniołki gipsowe z formy

aniołki gipsowe formyW tym roku na zbliżające się święta Bożego Narodzenia planuję zrobić dla każdego malutki prezent, który będzie tematycznie nawiązywał do tematyki grudniowych świąt. Długo zastanawiałam się co mogłoby najbardziej spodobać się moim bliskim. Szukałam przez kilka dni inspiracji w internecie aż znalazłam bloga w przykładowymi pomysłami na własnoręczne prezenty. Autorka krok po kroku opisywała jak zrobić świąteczne mydełka, proste ozdoby na choinkę czy gipsowe aniołki. To ten ostatni pomysł był dla mnie najbardziej interesujący i z uwagą śledziłam jak można wykonać właśnie takie aniołki z gipsu. Potrzebna była do tego odpowiednia forma, gips ewentualnie farbki do pomalowania przeschniętej już figurki. Anioły kojarzą się nam wszystkim właśnie ze świętami i są nieodłącznym elementem różnych dekoracji bożonarodzeniowych. Postanowiłam, że wykonam takie aniołki. Aby zacząć produkcję musiałam zakupić odpowiedni sprzęt. W internecie wpisałam aniołki gipsowe formy i czekałam na wyniki. Chciałam wybrać formy, które będą trwałe i proste w obsłudze. Znalazłam sklep, który miał wiele różnorodnych form do odlewów z gipsu w korzystnych cenach. Postanowiłam zakupić kilka różnych foremek z aniołkami i czekałam na realizację zamówienia. Dowiedziałam się również że foremki mogą używane być do odlewania mydła czy czekolady. Więc byłam jeszcze bardziej zachwycona.

Formy do odlewania aniołków z gipsu bardzo się sprawdziły. Solidne i proste w użyciu pozwoliły mi na szybkie i bezproblemowe wykonanie ponad dwudziestu pięknych figurek. Foremki były bardzo dokładnie wykonane i posiadały wszystkie nawet najdrobniejsze detale.