Firma poszukuje architekta wnętrz

Architekt

Moje przedsiębiorstwo mieści się w centrum Szczecina i otrzymuję dużo zleceń. Firmę prowadzę od dwa tysiące dziewiątego roku i od samego początku doskonale sobie radzę. Obsługuję klientów z całego Szczecina, ale też często odzywają się do mnie ludzie z innych miast w naszym województwie.

Godny polecenia architekt wnętrz w Szczecinie

ArchitektJako architekt wnętrz doskonale znam się na swoim fachu i jestem ceniony w środowisku. Architektura wnętrz, którą wykonuję jest zawsze dobrze oceniana zarówno przez klientów, którzy do mnie przychodzą jak i kolegów z branży. Projektowanie wnętrz jest dla mnie bardzo przyjemną pracą, w której się spełniam i realizuję. Ostatnio otrzymuję bardzo dużo zleceń, które zajmują mi mnóstwo czasu. Architektura wnętrz wymaga zaangażowania i czasu, ponieważ każdy projekt musi zostać wykonany perfekcyjnie. Postanowiłem, że potrzebny jest mi architekt wnętrz, który będzie mi pomagał w pracy. Chciałabym, by to był doświadczony, godny polecenia architekt wnętrz w Szczecinie, który będzie wykonywał wszelkie projektowanie wnętrz zupełnie samodzielnie. Zamieściłem ogłoszenie o pracę na jednym ze szczecińskich portali i zaznaczyłem, że poszukiwany jest doświadczony architekt wnętrz do pracy na samodzielnym stanowisku. Architektura wnętrz wymaga ogromnego doświadczenia i odpowiedniego doświadczenia, dlatego w ogłoszeniu zawarłem wszystkie niezbędne informacje. Po kilku dniach napłynęło do mnie kilka zgłoszeń. Był tam architekt wnętrz, który przez wiele lat samodzielnie wykonywał projektowanie wnętrz i przesłał swoje prace.

Były one bardzo imponujące i uznałem, że architektura wnętrz przez niego na pewno będzie wykonywana na bardzo wysokim poziomie. Postanowiłem go zaprosić na indywidualną rozmowę w sprawie pracy. Zapewniam dobre warunki i jestem przekonany, że zgodzi się u mnie pracować.