Ekskluzywne pokoje noclegowe na Mazurach

Lubisz zimowe sporty ekstremalne, ale za późno rozpocząłeś planowanie ferii zimowych? Popełniłam ten sam błąd. W natłoku spraw ciągle odkładałam na później konieczność rezerwacji miejsc noclegowych w górach. Ostatecznie okazało się, że w żadnym ośrodku ani hotelu nie ma już wolnych miejsc. Wtedy do głowy przyszedł mi zupełnie inny pomysł.

Atrakcje w pobliżu mojego miejsca noclegu na Mazurach

ekskluzywny nocleg na MazurachObiecałam sobie, że przez swoje niedopatrzenie nie mogę stracić okazji na spędzenie ferii zimowych w pięknych okolicznościach przyrody. Wtedy moją uwagę przykuł ekskluzywny nocleg na Mazurach. Zaczęłam zastanawiać się nad taką opcją spędzenia wolnego czasu. Jednak nie byłam pewna jakich atrakcji mogę spodziewać się w tym miejscu. Oferta przerosła moje oczekiwania. Skutery śnieżne, żeglarstwo na lodzie,  snowtubing, snowkiting, curling na jeziorze, jazda na psich zaprzęgach, kuligi, narciarstwo biegowe, wędkarstwo podlodowe, wyciągi narciarskie, lodowisko i wiele innych. Większości z tych atrakcji nigdy nie spotkałam podczas moich licznych wyjazdów w góry. Na Mazurach wszystko to mogłam znaleźć w jednym miejscu, niedaleko miejsca gdzie wynajęłam swój pokój. Są to ekstremalne zabawy na śniegu. Niesamowitym wydarzeniem było dla mnie wzięcie udziału w wyścigach psich zaprzęgów oraz żeglowanie po tafli lodu. Bardzo szybko zrozumiałam, że chciałabym powtarzać to co roku i chyba na razie zrezygnuje z wyjazdów w góry.

Wszystkie atrakcje znajdowały się bardzo blisko miejsca mojego noclegu. Warto zaznaczyć, że po powrocie do pokoju marzyłam o tym, aby się ogrzać. Dlatego ważne były dla mnie również warunki panujące w tym miejscu. Bardzo cieszyłam się, że mogłam korzystać z własnego ciepłego kominka, a widok z mojego okna wychodził na piękny zimowy ogród.