Dziecięce autka na akumulator

 

Widząc malucha jadącego alejką w samochodziku napędzanym akumulatorem, każdy spojrzy z uśmiechem, a inne dzieci z zazdrością. Nic dziwnego, bo taki pojazd jest wielką atrakcją dla dzieci, które choć przez chwile mogą się poczuć jak kierowcy. 

Jak działa autko na akumulator

autka dla dzieci na akumulatorNa co dzień dzieci siedzą w swoich fotelikach samochodowych na tylnych siedzeniach i mogą jedynie obserwować jak ich rodzice prowadzą samochód. Dzieci lubią naśladować swoich rodziców, więc z pewnością każde chętnie się przejedzie samochodzikiem elektrycznym. Jest to pojazd, w którym mogą jeździć dzieci w wielu od około drugiego roku życia, ale także młodsze pod stałą kontrolą rodzica. Autka dla dzieci na akumulator mogą posiadać dołączony zdalnie sterowany pilot, dzięki któremu w razie potrzeby rodzic może kierować pojazdem. Jest to bardzo przydatna funkcja, bo bywa, że dzieci w trakcie spaceru chcą robić wiele rzeczy naraz, a pchanie pojazdu nie należy do przyjemnych czynności dla rodzica. Autka mają około stu dwudziestu centymetrów długości i około pięćdziesięciu centymetrów szerokości. Modele dla dwójki dzieci są nieco szersze od samochodzików dla jednego dziecka, z uwagi, że mają dwa oddzielne fotele. Pojazdy mają wbudowane niewielkie i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną jazdę przez kilka godzin. Kierowanie pojazdem jest bardzo proste, ponieważ wymaga jedynie opanowania kierownicy, pedału gazu i przełącznika kierunku jazdy znajdującego się na kierownicy. Pojazdy wyglądają jak miniaturowe kopie prawdziwych modeli.

Jeżeli chcemy sprawić dziecku przyjemność i dać mu wyjątkowy prezent, to warto się zastanowić nad samochodzikiem na akumulator, gdyż na pewno trafimy w jego gust. Taki pojazdami jeżdżą dziewczynki i chłopcy, ważny jest tylko odpowiedni kolor.