Duża tabliczka i napis

Od bardzo dawna prowadzę swoją własną firmę. Interes w naszej rodzinie jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, ja otrzymałam go od mojego ojca, a on od mojej babci. Moja babcia w dużej mierze przyczyniła się do umocnienia marki na rynku, który jest bardzo wymagający. Teraz dzięki jej ruchom, możemy spać spokojnie bez obawy o naszą przyszłość.

Tworzymy piękne tabliczki i napisy na nich

tablice z napisemCzym się zajmujemy? Jesteśmy wiodącym producentem tabliczek, wszelkiego rodzaju. Nasze tablice z napisem występują w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Możemy tworzyć nasze wyroby pod indywidualne zamówienia. Nasze tabliczki są wykonywane bardzo precyzyjnie, dzięki zastosowaniu laserowej technologii. Najnowocześniejsze lasery, które zakupiliśmy ponad rok temu, pochodzą ze środków od Unii Europejskiej. Udało mi się uzyskać bardzo dużą zapomogę finansową na modernizację naszych technologii. Chociaż nie było to proste i wymagało bardzo dużo papierkowej roboty. Co ciekawe, teraz produkujemy nasze wszystkie wybory nawet do dwudziestu razy szybciej. Co przede wszystkim tworzymy? Naszym głównym celem są tabliczki na szafki różnego rodzaju. Produkujemy je do dużych zakładów przemysłowych, dla mniejszych pracodawców, ale i choćby na baseny, czy też dla szkół, które zamiast ciężki plecaków, pozwalają swoim uczniom na zostawienie rzeczy w specjalnie przygotowanych dla nich szafkach, coś w stylu amerykańskich szkół. Dodatkowo tworzymy z dużym powodzeniem tabliczki okolicznościowe. Na wesela, urodziny, awanse, różnego rodzaju święta, jak Dzień Matki czy Dzień Ojca.

Co jest ważne, nasze tabliczki zawsze objęte są bardzo długą gwarancją. Dajemy na nasze wyroby, gwarancję nawet na dwadzieścia osiem miesięcy. Tworzymy nasze tabliczki z bardzo różnych materiałów. Możemy zrobić na zamówienie tabliczki nawet złote albo też srebrne.