Dje puszczają najlepszą muzykę

Poznałam fajnego chłopaka. Spotkaliśmy się po imprezie  przed lokalem. Zagadał mnie a ja byłam z koleżanka. Całkiem fajnie się rozmawiało i postanowiłam dać mu swój numer telefonu. Generalnie nigdy tego nie robię ale Michał zrobił na mnie dobre wrażenie i kiedy zapytał o numer bardzo się ucieszyłam. Miałam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. 

Dj został moim chłopakiem

dj na imprezy bydgoszczMichał zadzwonił następnego dnia. Umówiliśmy się do kina a po seansie poszliśmy na pizzę. Fajnie nam się ze sobą rozmawiało. W trakcie rozmowy okazało się, że Michał jest djem. Okazało się, ze to przy jego muzyce tak dobrze się bawiłam. Michał wspomniał, że zauważył mnie już na Sali. Spodobałam mu się ale nie mógł w trakcie imprezy do mnie podejść. Bardzo się ucieszył jak zobaczył mnie pod klubem. Dj na imprezy Bydgoszcz jest często poszukiwany. Michał sporo opowiadał mi o swojej pracy i ma bardzo dużo zleceń. Gra w klubach a także czasem na weselach i innych uroczystościach rodzinnych u znajomych i swojej rodziny. Generalnie nie narzeka na swoją pracę wręcz przeciwnie bardzo ją lubi i chętnie ją wykonuje. Zaczęliśmy się spotykać regularnie a po jakimś czasie zostaliśmy parą. Jeszcze do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że go poznałam. W dzisiejszych czasach ciężko trafić na porządnego chłopaka, który ma coś w głowie i jest pracowity. Michał jest spełnieniem moich marzeń. Teraz chodzę także ze znajomymi do klubów gdzie Michał gra. 

Mogę być blisko niego i podpatrywać jak korzysta z konsoli i jak się przy tym bawi. Wiele osób mi zazdrości. Michał jest bardzo przystojny i wiem, ze ma spore powodzenie. Jako dj zawsze robi furorę na imprezach. Z tego co zdążyłam zauważyć jest najbardziej popularnym djem w naszym mieście. Cieszę się, że go poznałam i tak dobrze nam się układa.