DJ na weselu

Kiedy rozpoczęliśmy planowanie jednego z najważniejszych dla nas dni, zaczęliśmy od terminu w urzędzie stanu cywilnego oraz sali. Przyznam szczerze, że udało się nam to dość sprawnie załatwić, dzięki czemu obyło się bez niepotrzebnego stresu. Dzięki temu, iż wcześniej byliśmy zaproszeni na kilka wesel, mieliśmy porównanie w kwestii zespołów jak i DJ-a.

Ostatecznie nasz wybór padł na DJ-a

dj na wesele w GdyniPrzyznam szczerze, że po dłuższej rozmowie z narzeczonym stwierdziliśmy, że DJ zdecydowanie bardziej nam odpowiada niż zespół, który może zagrać lub zaśpiewać tak, jak my byśmy sobie tego chcieli. Bezpieczniejszym wyborem okazał się dla nas dj na wesele W Gdyni udało się nam znaleźć niezawodny duet DJ oraz wodzirej. Generalnie przekonał nas taki fakt jak to, że DJ jest w stanie puścić każdą piosenkę jaką my sobie zażyczymy czy goście, a co więcej jest możliwość, iż wykona remiks piosenek, do których chcemy zatańczyć pierwszy taniec. Lubimy być oryginalni, więc taki wybór był dla nas idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo jesteśmy znani z tego, że odchodzimy od wszelkich tradycji. Z własnego doświadczenia zauważyłam, że przerwy DJ-a trwają znacznie krócej niż zespołu oraz w jej trakcie muzyka jest puszczana bez jakiejkolwiek przerwy, co jest bardzo ważne dla nas jako młodej pary. Zakres cen usług DJ-a zaczyna się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jest ona zależna od chociażby tego jak bardzo jest popularny DJ.

Oczywiście wybór należy do każdej pary młodej, aczkolwiek mnie przekonuje to, że dzięki DJ-owi można pokazać swoją pomysłowość oraz to, że jest w stanie spełnić każde nasze muzyczne życzenie. Ponadto koszt usługi jest zdecydowanie tańszy niż w przypadku kilkuosobowego zespołu. Dodatkowo mogę spać spokojnie i nie obawiać się, że jakaś piosenka zostanie zaśpiewana nie w taki sposób jakbym chciała.