Depilacja sposobem na gładkie ciało

 

Obecne kanony kobiecego piękna, dość wysokie, więc każda zadbana kobieta stara się nie tylko dbać o paznokcie, włosy, ale także zwraca uwagę na pielęgnację skóry, która zawsze powinna być delikatna gładka i pozbawiona niechcianych włosków.

Skuteczne usuwanie włosków przy pomocy depilacji

depilacja laserowa - SzczecinIstnieje kilka różnych metod depilacji, a jedną z nich jest depilacja laserowa. Laserowe usuwanie owłosienia jest jedną z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Zabieg polega na skierowaniu wysoko skoncentrowanego światła w mieszki włosowe. Pigment w mieszkach absorbuje światło przez co zostają one zniszczone, a wzrost włosów uniemożliwiony.     Dzięki stałej redukcji włosów nie musisz już kupować maszynek do golenia, kremów do depilacji i innych nierzadko drogich preparatów, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i pieniądze. Depilacja laserowa – Szczecin zapobiega również przykremu i niestycznemu zjawisku jakim jest wrastaniu włosków, co towarzyszy innym tego rodzaju zabiegom. Jest to również doskonała opcja dla osób, które mają wrażliwą skórę i odczuwają podrażnienia skóry spowodowane goleniem i depilacją woskiem. Wbrew pozorom depilacja laserowa nie jest zabiegiem zbyt bolesnym, jest opisana jako delikatne szczypanie. Ponadto współczynnik bólu zależy od obszaru ciała poddawanego zabiegowi. Niektóre obszary ciała są bardziej wrażliwe niż inne. Większość kobiet twierdzi, że depilacja woskiem jest o wiele bardziej bolesne niż depilacja laserowa. Należy pamiętać, że będziemy potrzebować kilku sesji zabiegów laserowych w celu skutecznego i trwałego usunięcia owłosienia.

Nie wszystkie włosy rosną w tym samym tempie. Niektóre włosy są w cyklu spoczynkowym, podczas gdy inne rosną. Dlatego potrzeba więcej niż jednego zabiegu w odstępie około jednego miesiąca, aby r wiązka lasera dotarła do wszystkich włosków w czasie cyklu wzrostu.