Czy warto kupować mieszkania w Bydgoszczy?

mieszkania

Dawny znajomy, którego nie widziałam od wielu lat, napisał do mnie ostatnio na portalu społecznościowym, aby zapytać czy moim zdaniem opłaca się kupować mieszkania w moim mieście. Dawniej on też tutaj żył, ale wyprowadził się za granicę i chyba teraz chciałby wrócić.

Zalety mieszkań w Bydgoszczy

mieszkania

Ciężko mi do końca powiedzieć, czy warto kupować mieszkania w Bydgoszczy. To zależy czego tak naprawdę się szuka. Na pewno Bydgoszcz ma sobą coraz więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o pracę, wydarzenia kulturalne i sportowe, miejsca, gdzie można wyjść, żeby się spotkać ze znajomymi i porozmawiać. Tego jest coraz więcej. Mieszkania w Bydgoszczy też nie są aż tak strasznie drogie w porównaniu z innymi dużymi miastami. Trzeba jednak zastanowić się, jaki standard człowieka interesuje. Nie mogłam więc jasno i wyraźnie powiedzieć, czy warto tutaj mieszkać

i kupować lokal mieszkaniowy. Przecież ten mój znajomy dobrze wie, jaka jest Bydgoszcz, choć może przez tych kilka lat sporo się zmieniło. To racja, na pewno Bydgoszcz zmienia się na plus. Tylko nie wiem czy jestem kompetentną osobą, aby ocenić jak mają się tutaj mieszkania. Ja kupowałam swoje już jakiś czas temu i nadal spłacam kredyt. Udało mi się je kupić dość korzystnie. Nie patrzyłam jednak, jak to jest teraz. Byłabym zresztą na pewno w stanie powiedzieć nie więcej niż on sam sobie zobaczy, na którymś z portali przeznaczonych do ogłaszania swoich ofert sprzedaży i wynajmu.

Tak mu też zresztą kulturalnie odpisałam. Nie pogniewał się. Powiedział, że rozumie, ale chciał się po prostu zorientować czy mu coś podpowiem. Z całą pewnością powinien skorzystać z rady kogoś doświadczonego, aby być pewnym swojego wyboru.

Zdecydowanie warto zajrzeć na stronę –Mertis – Bydgoszcz