Chciałem wynająć samochód na kilka tygodni

 

Razem z żoną planowaliśmy kilkutygodniowe wakacje. Planowaliśmy podróżować w tym czasie po całej europie. Potrzebowaliśmy do tego samochodu. Nie mieliśmy własnego, dlatego uznaliśmy, że najlepiej będzie wynająć długoterminowo samochód z wypożyczalni. Teraz, musieliśmy już tylko znaleźć takie miejsce gdzie taki wynajem będzie nam się  najbardziej opłacał.

Gdzie w Katowicach wynajmę samochód?

najem samochodu długoterminowy katowicePostanowiliśmy najpierw porównać oferty kilku wypożyczalni, żeby mieć pewność, że wybieramy najlepszą i najbardziej opłacalną dla nas opcję. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie skorzystać z internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: najem samochodu długoterminowy katowice, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć kilka wypożyczalni samochodów z Katowic i okolic, które miały bardzo korzystne oferty wynajmu samochodu długoterminowego. Ostatecznie, zdecydowaliśmy się wybrać wypożyczalnię, która miała duża flotę aut do wyboru. Dzięki temu udało nam się wybrać dostatecznie duży samochód, który miał bardzo pojemny bagażnik i mogliśmy zapakować do niego wszystkie nasze rzeczy osobiste na te kilka tygodni. Jednakże, o wiele bardziej istotna była dla nas sama oferta. Przede wszystkim przy wynajmie długoterminowym cena za jedną dobę najmu auta była o wiele niższa niż w przypadku najmu na krótszy okres czasu.

Ważne było również to, że przy wyjeździe zagranicę firma nie pobierała od nas dodatkowych opłat, co było wyjątkiem. Bardzo podobało nam się w tej ofercie również to, że wypożyczalnia nie ustalała dziennego limitu kilometrów. To było bardzo praktyczne przy takiej podróży jaką planowaliśmy. Postanowiliśmy nie zwlekać już dłużej i od razu podpisaliśmy umowę o najem samochodu. Już wkrótce mogliśmy wyruszyć na nasze wakacje.