Biały gorset dla dziewczyny

Moja dziewczyna Natalia ogromną wagę przykładała do bielizny. Uwielbiała wszystko, co było z koronki, ale też miała wiele innych kompletów w swojej garderobie. Natalia była kobietą z klasą i zawsze zwracała ogromną uwagę na ubiór. Bieliznę musiała mieć też idealnie dopasowaną.

Podarowanie dziewczynie seksownego gorsetu 

seksowne gorsetyNatalia bieliznę kupowała sobie sama i jak się dowiedziałam, nigdy jej nie otrzymała w prezencie nawet od swojego byłego narzeczonego. Byłem zdumiony, ponieważ takie prezenty powinien robić każdy mężczyzna swojej kobiecie. Natalia w swojej garderobie nie miała ani jednego gorsetu, więc już wiedziałem doskonale co jej kupić. W sklepie z bielizną, który mieścił się blisko mojego domu, dostępne były seksowne gorsety we wszystkich możliwych kolorach. Były one w całości wykonane z koronki, którą moja dziewczyna tak bardzo lubiła. Wiedziałem, że uwielbiała najbardziej biały kolor i dlatego zdecydowałem, że gorset kupię jej w tym właśnie kolorze. Wiedziałem jaki rozmiar nosiła Natalia, ponieważ często z nią na ten temat rozmawiałem i dlatego mogłem sam kupić gorset. W sklepie sprzedawczyni pokazała mi dostępne gorsety w białym kolorze. Wybór był ogromny i nie mogłem się zdecydować na żaden konkretny. Sprzedawczyni próbowała mi pomóc i zapytała, czy moja dziewczyna nosi gorsety. Przyznałem, że to miał być pierwszy. Poleciła mi taki gorset, który był najwygodniejszy i zapewniła mnie, że dziewczyna go pokocha. Kupiłem go od razu. 

Natalia na początku była zaskoczona prezentem, który jej dałem. Kiedy jednak przymierzyła ten biały gorset, to była zachwycona. Wyglądała w nim bardzo ładnie i czuła się świetnie. Przyznała też, że zacznie nosić gorsety. Cieszyłem się, że udało mi się dopasować prezent swojej dziewczynie.