Aranżacja nowoczesnego salonu z modnym narożnikiem

Odnawianie wnętrz w mieszkaniu jest nie lada wyzwaniem. Obecnie bardzo duży nacisk kładzie się na mody, gustowny dom. Oczywiście to w jakim stylu go urządzimy zależy tylko od nas. Jednak ważne jest, aby kolory ścian oraz meble i dodatki były na czasie i dobrze prezentowały się w każdym pomieszczeniu. Jednym z nich jest salon, który powinien być urządzony ze szczególną dbałością.

Zagospodarowanie przestrzeni małym narożnikiem tapicerowanym

mały narożnik pokojowyPokój dzienny jest wizytówką całego domu. To do niego zapraszamy gości, spędzamy czas z najbliższymi, a w reszcie odpoczywamy po całym dniu w pracy. Najlepsze do wypoczynku są tapicerowane meble salonowe, do których należą kanapa, fotele oraz pufy. Każde z tych mebli możemy bez trudu zamówić przez Internet, wybierając wymarzony kolor obicia. Dziś najmodniejszymi meblami są kanapy narożne, które zachwycają swoim designem i funkcjonalnością. Nawet mały narożnik pokojowy jest komfortowym meblem do wypoczynku przez telewizorem lub czytania książki. Rogówki pomimo swojej nazwy najlepiej ustawić w centralnej części salony, tym bardziej jeśli jest ona niewielkich rozmiarów. Obicie mebla na całej jego powierzchni jest takie same, dlatego nie musimy się martwić jego ustawieniem. Obecnie najpopularniejszymi tkaninami obiciowymi są zmywalne materiały, dzięki którym nasze meble łatwiej będzie utrzymać w czystości. Najlepiej jest wybrać uniwersalne odcienie beżu oraz szarości.

Do niewielkiego narożnika warto jest dokupić pasujący odcieniem fotel oraz wygodnego pufa, służącą jako stolik lub podnóżek. Jeśli chcemy, aby nasze mieszkanie wyglądało nowocześnie i oryginalnie. Możemy połączyć ze sobą różne kolory w podobnym barwach np. żółtą kanapę z zielonym fotelem lub też z roślinnym wzorem na obiciu. Połączenie to wprowadzi do salonu nutkę świeżości.